DO WYPEŁNIENIA PRZEZ LEKARZA. Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Wniosek należy wydrukować, wypełnić i przesłać pocztą na adres Poradni lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Poradni. Skierowanie do poradni – trudności ogólne. Wniosek o wydanie orzeczenia o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.
Wywiad z rodzicem (opiekunem prawnym) w sprawie trudności dydaktycznych. Wniosek do dyrektora szkoły w sprawie wydania opinii o specyficznych zaburzeniach rozwojowych. Opinia dla potrzeb diagnostycznych Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2. Wypełnione i zeskanowane zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ja tez postanowiłam zadzwonić do poradni, do której chodzę z córką na te badania psychologiczne, ponieważ bardzo bylam zaskoczona i zła na to, jak zostałam potraktowana przez Pana dyrektora szkoły. Pani w poradni powiedziała dokladnie to samo co napisała Pani Kinga, była też bardzo zaskoczona, że tak sie stało. Jeżeli opinia jest rzetelna i precyzyjna, to pozwoli pracownikowi poradni psychologiczno-pedagogicznej lepiej zrozumieć sytuację ucznia. Pobierz plik z przykładową opinią: Wzór opinii do poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Wzory dokumentów (14) Witam serdecznie Zarządzanie szkołą wymaga płynnego posługiwania się odpowiednimi wzorcami dokumentów, których cechą charakterystyczną jest po pierwsze zgodność z przepisami prawa oświatowego, a po drugie aktualność. W celu ułatwienia Państwu współpracy z naszą placówką, postanowiliśmy umożliwić pobranie z witryny niezbędnych wniosków. W celu uzyskania dodatkowychy informacji prosimy o kontakt telefoniczy.
Do wniosku prosimy dołączyć opinię psychologiczno-pedagogiczną (ksero opinii) oraz plan zajęć szkolnych. W przypadku osób kontynuujących zajęcia opinia nie jest wymagana. W tych sprawach najlepiej zadzwonić do lokalnej poradni psychologiczno-pedagogicznej i zasięgnąć szczegółowych informacji. Badania najczęściej rozpoczynają się od testu inteligencji, który stanowi punkt wyjścia do dalszej diagnozy oraz interpretacji wyników pozostałych badań.
Opinia nauczyciela o uczniu kierowanym na badania do Poradni. WNIOSEK o wydanie opinii dotyczy wszystkich spraw z. DIAGNOZOWANYM W PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ. Do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Kozienicach. TAK NIE czy mimo tego uczeń podjął naukę? Poradnia opiniowała odroczenie od obowiązku szkolnego?
ARKUSZ OBSERWACYJNY Arkusz przewidziany jest jako narzędzie współpracy nauczyciela z poradnią psychologiczno – pedagogiczną. Wypełniony wniosek rodzic (prawny opiekun) lub pełnoletni uczeń składa w sekretariacie poradni i wniosek zostaje zarejestrowany w dzienniku podawczym, a następnie jest przekazany do specjalistów, którzy przygotowują opinię. WZORY DRUKÓW SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA i PONADPODSTAWOWA. Zgłoszenie dziecka do Publicznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej (Wniosek rodziców) (Plik MS Word).
Wniosek należy wypełniać każdorazowo zwracając się do tutejszej poradni z prośbą o objęcie dziecka opieką specjalistyczną (psycholog, pedagog, logopeda, doradca zawodowy). Rada Pedagogiczna danej szkoły wyraża swoją opinię na piśmie. Opiniuje zasadność wykonania badań mających na celu wydanie opinii o specyficznych trudnościach w uczeniu się.
Dyrektor szkoły przekazuje wniosek wraz z uzasadnieniem oraz opinią Rady Pedagogicznej do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu. W związku z wejściem w życie Rozporządzenia MEN z 07. Wydanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego powinno nastąpić w dni od złożenia wniosku. Wzór wniosku powinien być dostępny.
Dokumenty do pobrania Poniżej publikujemy wzory dokumentów do pobrania (tj. wniosek, oświadczenie, skierowanie), które obecnie obowiązują w naszej poradni. Mogą Państwo taki dokument pobrać, wydrukować, wypełnić i przynieść do poradni, zamiast wypełniać na miejscu. Diagnoza psychologiczna w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Potocznie często nazywa się ją badaniem. Nie ma jednak nic wspólnego z wizytą u lekarza. Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Dalsze korzystanie z witryny oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Szanowni Rodzice, Dyrektorzy, Nauczyciele. Informujemy, iż obowiązują NOWE WZORY DOKUMENTÓW w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczytnie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.